Часто думаєш: “сьогодні трохи відпочину, завтра/з понеділка/з наступного місяця візьмусь за справу, а тепер можна трохи перепочити, зайнятися іншими справами і тд і тп”

А потім проходить день, тиждень, місяць, і ти розумієш, що прожив цей день так само як і попередні, коли ти вирішив дати собі поблажку і не викладався як треба. І ти даєш собі обіцянку працювати наполегливіше наступного дня, “завтра”.

“Завтра” перетворюється в сьогодні. І все те саме – ти відклав важливі справи на потім. Знову.

І звичайно вкінці вечора ти відчуваєш жаль, тебе роздирають душевні болі. Негативні думки не дають тобі заснути. Ти дивишся на своє життя і дивуєшся, як ти міг до такого докатитися. А особливо погано тобі коли ти ЗНАЄШ, що спроможен на більше, знаєш, що Бог наділив тебе НЕОБМЕЖЕНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ, який ти просто зливаєш. З цими думками ти засинаєш…

І просинаєшся ти не в найкращому настрої… Знову робота, знову життя.

Вечером ти дивуєшся – “Що, вже вечір??”. Знову вечір, ніч, ти в ліжку. Дивишся на минувший день і розумієш, що знову не зробив ні одного кроку до своєї мрії. Знову злив день. І надієшся, що завтра все буде не так. Завтра ти будеш іншим, обставини не помішають і ти проведеш день максимально продуктивно і зі смислом.

А далі все повторюється по колу, і рано чи пізно ти:
1) або заробиш депресію
2) або заб’єш на свої цілі і продовжиш жити звичайним заурядним життям, яким живе більшість.

Досить жахливо все звучить, правда? Я пишу так, тому що в мене також не все ідеально. В мене теж бувають дні, коли я проживаю точно по описаній схемі. Раніше, коли я не займався саморозвитком, не ставив перед собою цілей, я не був таким критичним і вимогливим до себе. Я жив сьогоднішнім днем і мав зовсім інші проблеми.

Але коли в тебе виростають доходи і твій рівень розвитку, то виростають і твої потреби до життя. Раніше я міг вбити день і навіть тиждень і хоч би що. Але не тепер. Тепер для мене важливий кожен день і я стараюсь вижати максимум з нього.

І знаєте, я не буду вас і себе втішати. Тому що все дійсно настільки печально. Якщо ви впізнали себе в вищезгаданій схемі, то знайте, що так живе більшість. Вітаю, ви один із них!

Але якщо ви хочете більше так не жити, ви маєте возненавидіти це! Маєте повністю розізлитись на самого себе, на дану ситуацію і…

Прийняти рішення більше так не жити!!!

І ще один інсайт, який, я впевнений, допоможе:

Єдиний момент, яким ми можемо керувати – це тепер. Прямо зараз. В цю секунду, коли ви читаєте це речення.

Подумайте: коли ви завтра проснетесь – чи будете ви іншим? Ні? Ні! Ви будете тим, ким є зараз. Ви не змінитесь! У вас залишаться ті ж думки, справи, проблеми.

Ті ж думки!

І якщо ви не хочете більше жити життям, яке скоріше нагадує жалке існування аніж життя успішної людини – то візьміть себе в руки і живіть правильно ЦЕЙ МОМЕНТ!

І пам’ятайте: наші СЬОГОДНІШНІ дії створюють ЗАВТРАШНІЙ результат.

Хочете успішного завтра, будьте успішні сьогодні.

Бажаю цього всім нам!

Ви можете замовити розробку сайту (клікайте на фото):