Цей пост написала моя клієнтка Марія на роботу по сайту marifitlife.com. Сам пост можете подивитись за посиланням. Гарного ознайомлення!

💎 ХТО СТОІТЬ ЗА ГАРНОЮ КАРТИНКОЮ САЙТА або історія, як я обирала розробника сайту.

💎 Коли я придумала, як я бачу сайт (тексти, фото і відео матеріали) перед мною постало питання вибору, хто саме буде втілювати цей проект. Хто буде цей чарівник чи фея⁉️ Я почала питати по знайомих, щоб порадили. Поспілкувалась я з декількома програмістами.

💎 Вперше побачила Bohdan Andrashko, додала в друзі, але думаю: «Ну що він зробить в свої 18, та ще й хлопець». Видалила 😆 Спочатку я чомусь шукала дівчину, мені здавалось, що лише дівчина зможе відчути і «по-дівчачому» все зробити. 🌸

💎 Потім виявила, що не всі програмісти роблять все (одні дизайн, інші то все програмують). Домовилась з однією дівчиною, в якої ніби основною діяльністю є складання дизайнів, і думаю: «Це ж профі, зробить круто», але коли вона мені показала свою роботу я була шокована, як це жахливо, абсолютно нічого не «йокнуло», я б після такого дизайну сама б не хотіла цієї програми, не те, щоб зацікавити інших. Мій запал впав на дно. Таке враження, що все на скору руку. Я в паніці думаю: «Ну якщо «профі» мені так зробив, то хто зробить краще?» Але ж є ціль, треба йти далі.

💎 І тут на очі потрапляє Богдан знов, я почитала його пости, мені сподобався його світогляд, хід думок, все дуже мудро, по-дорослому. Гарно оформлені фото на аві, власний сайт, де є портфоліо його попередніх робіт (це стало ключовим у виборі). І думаю🤔 🔛 може варто ризикнути. Це рішення скорше було побудоване на інтуїції. Дзвоню до Iryna Kastran порадитись кого ж вибрати, вагалась між двох, і обох вона знає. Іра, яка справжній психолог, порадила зробити вибір самій. 😁

💎 Визначилась✔️. Це був нелегкий вибір, я вже 1️⃣ місяць метушилась у виборі. 📝 Пишу Богдану, що хочу в нього замовити розробку. Потім дивлюсь, то ж в нього день народження сьогодні (так співпало). 🎉🎁🎈Це хороший знак. Отже, відправляю йому всі фото, відео, тексти. Розказую, де що має писати, як розміщувати. Очікую.

💎 Богдан присилає перші напрацювання: «❤️Вау❤️» – моє перше враження. Оченята загорілись, ендорфіни підстрибнули. Як він відчув, це саме те, що треба. Рожевий колір в поєднанні з білим… Розміщення фото…. Дещо він переробив на свій розсуд і це стале краще, ніж я планувала.

💎 Буквально незначні зміни ми вносили в процесі. (Ну як незначні: Трохи лівіше, трохи правіше, а тут кнопочку менше, а тут більше, а тут по середині хочу, а тут шрифт, а тут колір….) – безмежно вдячна Богдану за терпіння до всіх моїх забаганок. До всього прислухався і все оперативно переробляв. Дещо радив, як краще, і тут я переконувалась у його професіоналізмі.

💎 Спочатку ми узгоджували 1-2-3 тижні і все готове, а йшли місяці. Від хвилювання чи то колись завершиться я могла не спати цілу ніч. Ми просто не уявляли, який насправді це «шмат» роботи з тим особистим кабінетом.

💎 Але сайт, який ви бачите, то лише айсберг в океані роботи. Найбільше роботи, зусиль, і фінансових вкладень пішло на те, що доступно лише тим, хто приєднується до програми. Його величність – Особистий кабінет – саме там прийшлось «попітніти», це справжній мій зал, але онлайн. На нього «нашкребла» останні відкладення, за які думала 2-3 рази на море злітати. Але сайт був в пріоритеті, хоча вибір був не легкий 🌊🏖 Ну але я знала, що Rixos мене забезпечить пару місяцями життям у моря, тому сайт! Сайт в пріоритеті!

💎 В кабінеті кожна учасниця має свій окремий аккаунт, всі 28 днів з відео, фото, завданнями і матеріалами. Там видно щоденний прогрес, скільки днів і тренувань пройдено. А по завершенню система видає сертифікат. Все, як я мріяла, коли система зможе працювати автономно, а я на острові без вай фая.
💎 Але перших дівчаток я буду вести особисто – індивідуально, підтримувати і контролювати, бо зацікавлена у результаті. Мені треба перших 100 ідеальних задоволених відгуків.

💎 P.S. Богдан живе і вчиться в Словаччині, там же і робив мій сайт. Хлопець сам з України. Нещодавно було 18 років (капец думаю, різниця у віці з моєю дитиною 7,5 років, а вже такий розумний 😱). Мені здається, що він досягне неймовірних кар‘єрних та фінансових висот з таким способом мислення, талантом і працьовитістю.

💎 Кому треба сайт – звертайтесь, поки його ціни ще не захмарні. Бо скоро, відчуваю, буде повідомлення «Зроблю сайт – дорого», а в мене буде «Потреную – дорого!» ну а що, ми ж люди-професіонали такі, чого нам 😉. Приєднуйтесь поки ще все доступно

💎 Переглядайте із задоволенням

www.marifitlife.com

 

Оригінал тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=669903760023512&id=100010116812650&__tn__=K-R

Ви можете замовити розробку сайту (клікайте на фото):