— О Боже мій, я такий радий!!!
— Що сталося?
— Та ось прийшла така крутезна ідея, що мені здається наче вона вже здійснилася!

Уявіть, що вам прийшла геніальна ідея. Прямо якийсь алмаз – здається ніби ця ідея просто не може не зайти. У своїй голові ти вже досяг успіху і тішишся результатами. Ти герой і досяг цілі, виконав ідею, яка прийшла в твою голову тільки що.

І весь такий на радощах… продовжуєш далі своє життя, відкладаючи ідею на потім.

Через день ти згадаєш її, але вже не з таким ентузіазмом. Ще через день ти можливо зробиш декілька перших дій. Але побачивши що вони (твої дії) не принесли тобі негайного результату – твоя мотивація ще більше впаде.

Ще через тиждень твоя ідея вже не буде здаватися тобі такою крутою і драйвовию. Ти: побачиш що таким вже хтось займається; зрозумієш, що для її реалізації потрібно багато роботи і часу; подумаєш що неготовий її втілювати.

І так з цими роздумами проходить день, два, місяць, і ти вже майже забив на ідею… Забив до того часу, поки не з’явиться нова. А далі все повториться по колу….

Знайомо?

Пишу це, бо сам з таким стикався. Коли приходить геніальна яскрава ідея, а з часом все тухне і тухне поки зовсім за неї не забудеш і переключишся на щось нове.

Знаєте як з таким боротися? Одне слово – рішучість. Ти повинен бути рішучим і діяти швидко. Як тільки прийшла ідея, запиши її щоб не забути і в той же момент проведи аналіз себе, своїх ресурсів, ринку і перевір саму ідею. Якщо бачиш що все окей, ідея дійсно може зайти – приймай рішення. Ти маєш прийняти його твердо і пообіцяти собі не відступати поки не доб’єшся результату. Whatever it takes.

І це те що відрізняє успішних людей від неуспішних. Ті хто чогось добиваються приймають тверде рішення, чесні до себе і не бояться закотити рукава і працювати.

Мушу сказати, що хороші ідеї приходять всім. Реально всім! Вам такі приходили? Я впевнений що так! Правда?

Є ще одне правило, яким потрібно користуватися при втіленні ідей в реальність. Це правило 72-х годин. Що це означає? Як тільки вам приходить крута думка або ідея в голову – у вас є 72 години на те, щоб зробити перший крок до її реалізації. Це може бути мінімальний крок – наприклад, якщо ви захотіли займатися дропшипінгом, то перший крок для вас – моніторинг компаній, з якими ви можете стати партнерами і співпрацювати. Якщо ваша ідея – створення онлайн-курсу – перша дія для вас – аналіз ринку, або написання поста в соц.мережі з невеликим опитуванням для своїх потенційних клієнтів.

Правило 72-х годин: у вас 72 години, що виконати першу дію, після того як прийшла ідея.

Якщо прямо зараз у вас є крута ідея – не бійтеся і прийміть настільки тверде рішення, наскільки це можливо. Пообіцяйте самі собі. А себе обманути не можна. А ще краще, запишіть це рішення і поставте на видне місце, щоб завжди маячило перед очима. Це може бути фото з надписом на стіні, заставка на телефон або нагадування, яке буде приходити вам кожен ранок на мобільний.

А якщо старі ідеї для вас вже не актуальні, а нових ще нема – зачекайте. Вже дуже скоро круті ідеї прийдуть до вас – і вашим завданням буде не прогавити їх! Тож не прогавте їх!

P.S. Чи є у вас зараз якісь крутезні ідеї?

Ви можете замовити розробку сайту (клікайте на фото):