Заробити 1 млн. доларів не велика справа і в цьому немає нічого важкого.

ВОУ-ВОУ! Спокійніше!

Сьогодні прочитав таку думку, що ми всі думаємо що один мільйон доларів (або гривень, рублів, неважливо, головне, щоб був мільйон, бо в наших реаліях це звучить багато) це дуже багато і якби нам дали цей мільйон ми б зразу вирішили всі наші проблеми. І тільки тоді, коли ми маємо його уже на руках то розуміємо, що це не так вже й багато. Тому, що при збільшенні доходів у нас змінюються і масштаби мислення. Ти не будеш думати про те, якби тобі зекономити на продуктах, купляючи овочі на ринку, а не в маркеті. Ти почнеш думати про те, в якій країні ти б захотів жити і який Майбах вибрати.

Не є проблемою заробити певну суму грошей або добитися великого та значного успіху. Все це буде результатом постійної праці та нашого бажання! Коли ти ставиш ціль, то маєш повне право її добитися і досягнути колосального успіху. Якщо подивитися на будь яку успішну людину, то можна побачити одну закономірність: все починається з бажання.

Спочатку людина захотіла створити щось велике і значне, захотіла залишити слід в історії або ж захотіла змінити цей світ. При цьому вона не мала великих грошей і ресурсів. Але вона просто мала бажання це зробити і повірила в себе.

Потім вона просто взяла і добилась успіху: стала мільярдером, покорила світ новим продуктом, залишала пам’ять про себе на тисячоліття.

Всі хто у великій мірі добився значних результатів починали з бажання і віри в себе.

Так, є люди як Сем Уолтон, які повністю віддавалися справі кожен день і не сильно думали за гроші і успіх. Але я впевнений, що навіть засновник Уол-Марту був з самого початку націлений на успіх, і цей успіх прийшов до нього.

Як я вже писав, все починається з цілі. Коли ми чогось по справжньому хочемо, то ставимо ціль і працюємо над нею.

Тепер хочу доповнити, що для того, щоб добитись цієї цілі потрібна віра в себе.

Бо на початку в тебе не вірить ніхто! Батьки, друзі, навіть твоя жінка/чоловік (хоча сам ще не стикався з останнім, але чув такі історії)! Єдиний хто є завжди поруч і підтримує твоє починання – це ти сам. І люди, які вже добились того, до чого йдеш ти – вони можуть дати тобі пораду того, як прийти до твоєї цілі швидше і краще, бо вже самі це пройшли.

Але на початку нерозумно очікувати від когось підтримки і мотивації. Ніхто не повірить в тебе, в те, чим ти займаєшся поки цього не зробиш ти.

Тому, друзі, ставимо Великі цілі, пишемо план по їх досягненню і працюємо день і ніч, щоб їх добитися, при цьому роблячи одну дію:

ВІРИТИ І БАЧИТИ ТЕ, ЯК ТИ ДОСЯГАЄШ УСПІХУ!

І успіх прийде…

А тепер напишіть в коментарях нижче відомих людей, які починали з нічого і добились колосального успіху

 

P.S. Більше статей про успіх і саморозвиток за цим посиланням.

Ви можете замовити розробку сайту (клікайте на фото):