ПОТРІБЕН ЯКІСНИЙ САЙТ ДЛЯ ГЕНЕРАЦІЇ КЛІЄНТІВ У ВАШ БІЗНЕС? 

ВИ ПОТРАПИЛИ ЗА АДРЕСОЮ!

Привіт! Мене звати Богдан Андрашко — я фрілансер! Мій напрямок — створення сайтів на WordPress. Я займаюсь веб-програмуванням більше 2-х років. За цей час я встиг розробити чималу кількість сайтів. Від блогів та Landing Page до великих  інтернет-магазинів з середнім чеком 300-600$ за проект.

МОЇ ПОСЛУГИ

h
LANDING PAGE

Односторінковий сайт,
на якому висвітлено головні особливості фірми, продукту, послуги, контактні дані та інше. Ідеально підходить для залучення  відвідувачів із метою їхнього подальшого перетворення на покупців або лідів («гарячих» потенційних клієнтів із високою мотивацією до купівлі).

ПЕРСОНАЛЬНИЙ
ВЕБ-САЙТ

Це інтернет-ресурс, присвячений одній людині. Ідеально підходить для особистої реклами, або у якості першоджерела інформації про їх життєдіяльність та послуги. Вони будуть корисні спортсменам, художникам, артистам, фотографам, юристам тощо. Включає в себе Блог.

КОРПОРАТИВНИЙ
ВЕБ-САЙТ

Це сайт, що має потужні функціональні можливості і розгалужену структуру з великою кількістю розділів і підрозділів, що містять детальну інформацію про компанію та її послуги та товари. Це найбільш вигідний варіант для середнього і великого бізнесу, для великих підприємств з кількома напрямками діяльності, філіями і підрозділами. 

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Це сайт, який торгує товарами за допомогою мережі Інтернет. Дозволяє користувачам онлайн, в своєму браузері або через мобільний додаток, сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення та оплатити замовлення.

Як проходить процес створення сайту?

Працюємо з вами по 50% передоплаті, та решта після того, як повністю завершимо роботу. Вам, звісно ж, треба буде окремо купити домен (адресу сайту) та хостинг (місце для сайту).

Насамперед ми з вами спілкуємось, виясняємо що саме вам потрібно, та до якого результату ми маємо дійти в кінці. Якщо у вас є приклади хороших сайтів, то ви можете висилати мені їх для ознайомлення.

Збір інформації

Важливий етап, на якому я дізнаюсь що вам порібно.

Вибір дизайну

Обираємо дизайн, який вам буде подобатися.

Розробка сторінок

Процес створення сайту та наповнення сторінок.

Внесення коректив

Доробляємо і завершуємо роботу.

3 КЛЮЧОВИХ ПУНКТА

Працюю з WordPress

Створюю сайти на найбільш популярній системі управління сайтами – WordPress. Розібратися в системі не важко, і коли ви це зробите, то самі зможете управляти контентом сайту.

Адаптація

Абсолютно всі сайти, які я створюю є адаптивними. Це означає, що сайт на всіх пристроях буде відображуватимесь правильно, та його дизайн стане адаптивним. Як і на цьому сайті.

Базові налаштування

Перед тим, як віддати вам готову роботу, я встановлюю необхідні для коректної роботи плагіни. Сюди входить: базове СЕО-налаштування, налаштування швидкості та безпеки. 

Ціни

*тут вказані приблизні ціни. Ціну до вашого проекту обговорюємо окремо. Вона може бути вищою або нижчою за вказані.

Портфоліо

Що може сказати більше за якість професіонала ніж його портфоліо? Пропоную вам декілька останніх робіт для ознайомлення.

СУТО

СЕРТИФІКОВАНІ УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ ОСВІТИ

Розробка сайту для компанії, яка спеціалізується на проведенні тренінгів для педагогів, батьків та інших замовників. На сайті є блог, календар тренінгів, окремі сторінки для кожного тренера та сторінка з усіма темами. 

FEMINACARE

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ДЛЯ ЖІНОЧОГО ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ

Мною був виконаний редизайн сайту та численні покращення. Як виглядав старий дизайн, можете подивитись за цим посиланням. Також мною була розроблена головна сторінка інтернет-магазину, додана сторінка з контактами і можливість реєстрації. Час виконання 6 днів.

Блог Петра Савича

ПЕРСОНАЛЬНИЙ БЛОГ ВЛАСНИКА SALES MARKETING SYSTEMS

Переді мною була поставлена задача створити простий блог, для подальшого ведення власником. Із задачею справився за +- 3 дні. Пілся вносив невеликі допрацювання, коли клієнт того потребував.

TEXWAGNER

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН НА БАЗІ WOOCOMERCE

Компанія займається продажем оснащення для фарбування. Зручна структура користування сайту, адаптивний дизайн, вбудовані карти. Власний кабінет і корзина.

AMWAY IN UA

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН З УНІКАЛЬНОЮ МОЖЛИВІСТЮ

Розробка онлайн представництва для незалежних підприємців Amway. Має дві можливості: інтернет-магазин та реферальну систему. Підключено до сервісу email-розсилок MailChimp.

(сайт тимчасово відключений)

MARIFITLIFE

ОНЛАЙН ПРОГРАМА ПО СХУДНЕННЮ ДЛЯ ДІВЧАТ

Розробка лендінг пейдж та онлайн кабінету з відео-тренуваннями для жіночого онлайн проекту «Місяць Фітнес Задоволень». На сайті присутня онлайн оплата, після якої надається доступ до тренувань, підключений LiqPay. Сайт комплексний і великий. Я відповідав за все: від дизайну до наповення. Розробив за 1 місяць.

(сайт може бути тимчасово недоступний)

SALESMANIA

LANDING-PAGE ДЛЯ ПРОДАЖУ ГОДИННИКІВ

Редизайн сайту. Написаний на чистому коді, адаптивний дизайн. Красиві анімації, таймер зворотнього відліку. Завантаження сторінки — 2 секунди.

Що кажуть клієнти?

Я люблю своїх клієнтів! А також я люблю збирати від них відгуки 🙂 Ось декілька з них

…І тут на очі потрапляє Богдан знов, я почитала його пости, мені сподобався його світогляд, хід думок, все дуже мудро, по-дорослому. Гарно оформлені фото на аві, власний сайт, де є портфоліо його попередніх робіт (це стало ключовим у виборі)…

(тут ціла історія, ВЕЛИЧЕЗНИЙ крутий пост-відгук, який я виніс в окремий пост на моєму сайті)

Марія Марі

Як показав результат, у виборі розробника я не помилилася – так зі смаком, цікаво і максимально продумано був зроблений наш сайт. Приємно, коли людина віддається своїй роботі на всі 100! Тоді підсумок роботи порадує як і замовника так і виконавця, і вже точно не залишить байдужими гостей сайту. Дуже вдячна! Сподіваюся на подальшу взаємодію. З повагою і побажанням творчих успіхів і цікавих проектів!

Ірина Силур

Богдан очень добросовестный человек, каких мало ,все выполняет в срок, если случаются какие то нюансы, то они были ранее прогнозируемые, никаких «сюрпризов», все надежно. С Богданом можно иметь дело! Ставлю лайк.

Сергей

Корисні статті з блогу

Крім створення сайтів, я ще люблю ділитися з вами корисною інформацією. Ось декілька статей на тему веб-розробки з мого блогу.

Пост-відгук клієнтки Марії (MariFitLife)

Цей пост написала моя клієнтка Марія на роботу по сайту marifitlife.com. Сам пост можете подивитись за посиланням. Гарного ознайомлення! 💎 ХТО СТОІТЬ ЗА ГАРНОЮ КАРТИНКОЮ САЙТА або історія, як я обирала розробника сайту. 💎 Коли я придумала, як я бачу...

Як я почав займатися веб-розробкою [ІСТОРІЯ]

Люди люблять читати чужі історії успіху. Вони надихають, заряджають, подають позитивний приклад, чи не так? Я вирішив поділитися своєю історією. Надіюсь вона викличе у вас ті самі емоції, а може навіть ще якісь. Без довгих вступів, поїхали! 2016 рік, весна. Нам з...

Етапи створення онлайн-бізнесу [сайт це ще не все!]

Розробляючи сайти часто стикаюся з такою проблемою: клієнт вважає, що сайт вирішить всі його питання. Він думає, що заплативши кількасот доларів на розробку, веб розробник не просто створить сайт, а ще й зробить так, щоб той генерував постійний потік клієнтів у його...

Як підвищити довіру до свого сайту: 9 перевірених способів

Встановлення довіри до вашого сайту дуже тривалий і трудомісткий процес, але він має вирішальне значення для успіху. Коли клієнт знаходиться в звичайному магазині, він відразу може отримати уявлення про те, чи заслуговує даний заклад, персонал і продукція його довіри...

Продавайте більше! Як зробити ефективний Landing Page?

Landing Page (посадочна або цільова сторінка) – веб-сторінка, яка розробляється щоб спонукати відвідувача на цільову прогнозовану дію, наприклад, активний продаж товару, послуги або для захоплення інформації про лідів (потенційних клієнтів). Лендінги стали популярним...

Чи потрібен вам особистий сайт?

В наш час, є так багато різних бізнесів: від інтернет-магазинів по продажу товарів з Аліекспреса, до магазину настільних ламп; від магазину годинників до бізнесу, який пов'язаний на персональному бренді. Якщо з першими трьома ясно, то давайте проаналізуємо, чи може...

Давайте працювати!

Якщо вам сподобались мої роботи, і ви хотіли б почати співпрацю, то заповнюйте форму і я з вами зв’яжусь. Або зв’яжіться зі мною одразу через соцмережі:

1 + 1 =